Styl-kozvan

NAŠI PARTNERI

Naša firma spolupracuje s poprednými zahraničnými výrobcami, ktorí sú garanciou kvality. Zákazníkom tak dodávame kvalitné a spoľahlivé výrobky.

Výrobca murovaných komínových systémov.

Výrobca nerezových komínových systémov a vzduchotechniky.

ROMOTOP patrí medzi európskych lídrov vo výrobe krbových kachlí a vložiek

Český výrobca kachlí a krbových kachlí.

Tradičný výrobca a dodávateľ krbových kachlí a vložiek.

Slovenský výrobca krbov.

CJ BLOK

Továreň na stavebné prvky CJ BLOK Sp.o.o. bola založená 24. januára 2002. Sídlo spoločnosti a výrobný závod sa nachádzajú v Rudnej Małe neďaleko mesta Rzeszów na pozemku o rozlohe 5,5 ha (1 555 hektárov).
Výroba betónu, zmesového betónu a výrobkov LECA je základným obchodným profilom spoločnosti. Spoločnosť vyrába a predáva stavebné a fasádne bloky, dlaždice, cestné prvky, bloky LECA a komínové systémy. Stavebné materiály vyrobené v továrni stavebných prvkov CJ BLOK sa predávajú v širokej škále farieb a veľkostí. Kvalita výrobkov je garantovaná certifikátom ISO 9001 udeleným v roku 2007.

Spočiatku sa spoločnosť špecializovala na výrobu dekoratívnych betónových prvkov, stavebných a fasádnych tvárnic. V roku 2004 sa však skupina cieľových zákazníkov rozrástla, pretože spoločnosť CJ BLOK ponúkala nové položky, ako sú betónové bloky, oporné bloky alebo fasádne bloky. Výsledkom intenzívnych aktivít v oblasti rozširovania stavebných materiálov na poľskom trhu bolo zavedenie kompletného komínového systému CJ BLOK, inovatívnych ľahkých výrobkov LECA a brúsených stenových výrobkov.

 

PRODMAX

Spoločnosť Prodmax bola založená v roku 1994. Na začiatku existencie špecializujúca sa na výrobu automobilového príslušenstva. V roku 2003 závod rozšíril svoju ponuku o výrobky konštrukcia – hliník, ohybné rúry Spiro a stali sa jeden z najväčších výrobcov tohto sortimentu na poľskom trhu. Nákup technologickej linky na výrobky tepelná izolácia umožnila výrobu kvalitného zaostávania vyrobené z penového polyetylénu. Postupný rozvoj spoločnosti a rozšírenie závodu v Reguły pri Varšave viedli k spusteniu druhého výrobného závodu v Żuromine pri Mława, kde sa začala výroba plechových komínov odolných voči kyselinám. Profesionálny strojový park, ktorý okrem iného zahŕňa najnovšiu generáciu laserov EAGLE Fiber, ohraňovacie lisy, valcovacie stolice a zváracie stroje, umožňuje splniť očakávania všetkých zákazníkov.

ROMOTOP

Firma Romotop patrí medzi európskych lídrov vo výrobe krbových kachlí a vložiek.

Už viac ako milión domácností po celom svete sa teší z produktov značky ROMOTOP. Každý výrobok, ktorý opustí výrobný závod v Suchdole nad Odrou, je výsledkom spoločného úsilia všetkých 500 zamestnancov. Vďaka svojmu modernému výrobnému zázemiu, kompetentným zamestnancom a kvalifikovaným odborným predajcom patrí značka ROMOTOP medzi európskych lídrov v obore. Výrobný proces s veľkým podielom robotizácie prebieha na 30 000 m². Pružnosť v dodávkach zákazníkovi je podporovaná 10 000 m² skladovacích plôch a vlastnou kamiónovou dopravou.

Krbové kachle a krbové vložky ROMOTOP oslovujú svojich zákazníkov prvotriednym designom, špičkovou kvalitou dielenského spracovania a inovatívnym riešením procesu spaľovania dreva. Široké spektrum produktov vyhovuje potrebám štandardných a nízkoenergetických domov. Tepelnú energiu je možno ukladať do akumulačných obkladov , alebo prostredníctvom teplovodných výmenníkov rozvádzať po celom byte. Na výber sú k dizpozícii obklady z ručne vyrobenej keramiky, alebo prírodných kameňov.

HEIN

Hein & spol. – keramické závody, spol. s r.o., sídlící v obci Tošovice nedaleko města Odry, byla založena 21. června 1999 a dodnes je ryze českou firmou.

Původní myšlenka o založení malé výrobny se rychle rozrostla do současných rozměrů. Dnes disponujeme rozsáhlým pracovištěm se silným technickým zázemím a potenciálem, využívajícím pro výrobu keramiky moderní technologie, s důrazem na zachování tradice. Máme vlastní přípravu používaných směsí a glazur, laboratoř, vývojové pracoviště a veškeré výrobní zařízení. Konkrétním výsledkem naší práce, s přispěním zkušeností a odpovědného přístupu zaměstnanců, jsou nápadité keramické kachle klasického i moderního designu, vhodné pro stavbu kachlových kamen, krbů a sporáků.

Naše firma je výhradním výrobcem keramiky pro krbová kamna Romotop. Jsme členy Cechu kamnářů České republiky.

ABX

Společnost dnes zaměstnává více než 250 zaměstnanců ve výrobních provozech v Rumburku, ve Varnsdorfu a Starých Křečanech. Roční produkce kamen v posledních letech přesahuje hranici 20 000 ks a kromě České republiky jsou významnými odběrateli zákazníci v celé Evropské unii.

Všechna vyráběná kamna jsou konstruována na principu „dvojího spalování“ primárního a sekundárního vzduchu a u nové řady výrobků je již využíván princip „trojího spalování“ s terciárním vzduchem. Navíc u vybraných typů používáme námi patentovanou automatickou regulaci poměru primárního a sekundárního vzduchu.

KOBOK

Spoločnosť KOBOK pôsobí na trhu alternatívneho vykurovania od roku 1993.
Tradícia, inovačný prístup a moderné výrobné technológie nám umožňujú predložiť Vám širokú komplexnú ponuku krbových spotrebičov a základných stavebných materiálov.

Naše výrobky na slovenskom trhu ponúkame v širokej predajnej a servisnej sieti s pomocou vyškolených partnerských krbárskych firiem.